purity99.8 lartë% ~ 99,99% silic alumini aliazh objektiv sputtering

purity99.8 lartë% ~ 99,99% silic alumini aliazh objektiv sputtering

Përshkrim i shkurtër:

 • Procesi vakuum shkrirja & HIP,       
 • purity99.8 lartë% ~ 99,99%          
 • kompaktësia e mirë> 99% (nuk ka porasity)           
 • Madhësia uniforme kokërr   
 • sipërfaqja 3.2Ra             
 • çmim konkurrues dhe të ofrimit të shpejtë

 • FOB Çmimi: 100 ~ 200USD / KG
 • Sasia Min.urdhër: 1pcs
 • Port: Shenzhen Guangzhou, Hongkong
 • Metoda paguaj: T / T, L / C
 • Periudha e dorëzimit: brenda 10 ditëve
 • Furnizimi Kapacitet: 1000Ton në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

   specifikat e produktit 

  arc Dia100 * 40mm                  

  drejtkëndësh / planar L4000mm * W400mm * T40mm me vrimë ose hapi                                        

  cilindër: rrotullues L3987 objektiv * ID125 * OD159mm, L3191 * ID125 * OD159mm   

  Lidhjes në bakri mbështetur Plate

  pluhur, granule             

  përshtatur duke tërhequr

   Informacione Logjistika 

  standarde paketimi: vakum PVC qese për çdo Pice, PE dhe paketë kuti druri tymosje.

   Aplikacion 

  1: panel i sheshtë industrisë Display veshja                          

  2: Industria Dekorimi Veshje Tools &                                    

  3: xhami Architectural / industrinë e automobilave qelqi   

  2 222


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !