kompaktësia e mirë> 99% (nuk ka porasity) 8020wt% nikel objektiv kromi sputtering

kompaktësia e mirë> 99% (nuk ka porasity) 8020wt% nikel objektiv kromi sputtering

Përshkrim i shkurtër:

 • Procesi i shkrirjes vakum dhe HIP
 • purity99.8 lartë% ~ 99,999%
 • kompaktësia e mirë> 99% (nuk ka porasity)
 • uniforme madhësia kokërr e: 3.2Ra sipërfaqe 
 • çmim konkurrues dhe të ofrimit të shpejtë

 • FOB Çmimi: 50 ~ 100USD / KG
 • Sasia Min.urdhër: 1pcs
 • Port: Shenzhen Guangzhou, Hongkong
 • Metoda paguaj: T / T, L / C
 • Periudha e dorëzimit: brenda 10 ditëve
 • Furnizimi Kapacitet: 1000Ton në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

   specifikat e produktit 

  arc Dia100 * 40mm

  drejtkëndësh / planar L4000mm * W400mm * T40mm me vrimë ose hapi 

  cilindër: rrotullues L3987 objektiv * ID125 * OD159mm, L3191 * ID125 * OD159mm

  Lidhjes në bakri mbështetur Plate

  pluhur, granule 

  përshtatur duke tërhequr

   Informacione Logjistika 

  vakum qese PVC për çdo paketë Pice, PE dhe druri tymosje kuti.

   Aplikacion 

  1: panel i sheshtë industrisë Display veshja

  2: Industria Dekorimi Veshje Tools &

  3: xhami Architectural / industrinë e automobilave qelqi

  4: Të dhënat optike / të dhënave magnetike industrinë e magazinimit  

  5: Industria e komunikimit optik 

  6: PV Solar dhe industria Ngrohje

   

  8 12


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !