• Si sputtering veprat e synuara

    Si sputtering veprat e synuara

  • kapacitet

    kapacitet

  • certifikatat

    certifikatat

Alluter Technology (Shenzhen) Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë objektiv sputtering në Kinë. Ajo u themelua në vitin 2007 dhe zgjerimin e shpejtë të jetë një kompani ka të punësuar 200 punonjës plus që çojnë nga ekipi i menaxhimit me përvojë.

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !