Соларната PV индустрија и греење молибден ниобиум цел легура sputtering

Соларната PV индустрија и греење молибден ниобиум цел легура sputtering

Краток опис:

 • процесот на топење вакуум & HIP
 • висок purity99.9% ~ 99,95%
 • добра компактност> 99% (без порозност)
 • униформа големина на зрно е: површина 3.2Ra
 • конкурентна цена и брза испорака

 • ФОБ Цена: 200 ~ 250USD / kg
 • Мин.нарачката Количина: 1pcs
 • Порт: Шенжен Гуангжу, Хонгконг
 • Метод за исплата: T / T, L / C
 • Рок на испорака: во рок од 10 дена
 • Снабдување капацитет: 1000Ton месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

   Спецификација на производот 

  лак Dia100 * 40мм

  правоаголник / рамнински L4000mm * W400mm * T40mm, со дупка или чекор 

  цилиндар: ротирачки цел L3987 * ID125 * OD159mm, L3191 * ID125 * OD159mm

  Врзувачки на бакар потпорниот диск

  прав, гранули 

  изменуваат од страна на цртање

   логистика информации 

  вакуум ПВЦ торба за секој пакет кутија pice, ЈП и дезинсекција дрво.

   апликација 

  1: индустрија Покажи слој рамен

  2: Алатки & Декорација слој индустрија

  3: Архитектонски стакло / стакло автомобилската индустрија

  4: Оптички податоци / податоци за магнетни складирање индустрија  

  5: Оптички комуникација индустрија 

  6: Соларната PV индустрија и греење

  222


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !