• Како sputtering цел дела

    Како sputtering цел дела

  • капацитет

    капацитет

  • сертификати

    сертификати

Alluter технологија (Шенжен) копродукции, Ltd е еден од водечките sputtering цел производители во Кина. Таа е основана во 2007 година и брза експанзија да биде компанија има вработено 200 плус вработените води од страна на искусен менаџерски тим.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !